Strona główna
Buski Dzień Sportu
4W dniach 16-17 czerwca 2026 r. na Stadionie Miejskim w Busku- Zdroju, odbył się Buski Dzień Sportu. W rywalizacji brało udział ponad 250 uczniów ze szkół podstawowych, w tym uczniowie naszej szkoły.
W pierwszym dniu rywalizowali ze sobą uczniowie klas I-IV. W programie wydarzenia znalazły się:
Tydzień dla Bezpieczeństwa w ZPO Szaniec
W dniach 15.06.2026 r. – 19.06.2026 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu odbył się Tydzień dla Bezpieczeństwa. W warsztatach edukacyjnych uczestniczyli uczniowie klas I–VIII. Głównym celem przedsięwzięcia było przypomnienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa w codziennym życiu, w czasie wakacji oraz w przestrzeni cyfrowej. Warsztaty prowadzili harcerze Harcerskiej Grupy Ratowniczen Busko- Zdrój, dietetyk oraz nauczyciele.
Nasza szkoła na Pikniku Charytatywnym dla Antosia
121 czerwca uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączyli się w Piknik Charytatywny zorganizowany na rzecz Antosia, którego celem było wsparcie leczenia chłopca.
Podczas wydarzenia nasi uczniowie zaprezentowali piękny występ taneczny, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem uczestników pikniku. Nie zabrakło również zaangażowania ze strony nauczycieli i rodziców, którzy z ogromnym sercem wspierali inicjatywę, pomagając przy wykonywaniu kolorowych tatuaży, pleceniu warkoczyków oraz przekazując fanty na licytacje charytatywne.
Dzień Rodziny w Przedszkolu w Szańcu
5Dzień Rodziny to jedno z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszym przedszkolnym kalendarzu. Tegoroczne święto odbyło się na hali sportowej w Szańcu, gdzie zgromadzili się dzieci, rodzice oraz zaproszeni goście, aby wspólnie celebrować wartość rodziny, bliskości i wspólnie spędzanego czasu.Uroczystość rozpoczęła się od wzruszającej akademii przygotowanej przez przedszkolaków. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem prezentowały piosenki, wiersze oraz układy taneczne, wyrażając w ten sposób swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla najbliższych. Występy dostarczyły wielu emocji i wywołały niejeden uśmiech oraz łzę wzruszenia wśród publiczności.Po części artystycznej hala sportowa zamieniła się w ogromny, kolorowy plac dmuchańców, który stał się prawdziwym centrum radosnej zabawy. Dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji, aktywnie spędzać czas i cieszyć się wspólną zabawą
Wycieczka kl. I-III do Centrum Nauki Leonardo da Vinci
9W dniu 18 czerwca uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Pogoda nam dopisała, dzięki czemu mogliśmy w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji. Uczniowie w dwóch grupach naprzemiennie zwiedzali wystawę oraz brali udział w warsztatach. W trakcie eksplorowania wystawy, poświęconej budowie i funkcjonowaniu organizmowi człowieka, dzieci świetnie się bawiły i eksperymentując odkrywały różne ciekawostki naukowe. Natomiast podczas warsztatów pt. „Kwasy i zasady” dzieciaki poznawały właściwości tych cieczy, uczyły się odróżniać kwas od zasady, a nawet wykonały samodzielnie eksplozję wulkanu. Wycieczka była bardzo interesująca i pełna radości.
Logowanie
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych